Orientmatta

842382

ORIENTMATTA, 1900-tal, ca 320x230 cm

Bruksspår, slitage på undersida, nyligen tvättad

Mattor/Textilier

Rum 13

Orientmatta

Budhistorik (27 bud)
6517515
6517513
6517506
1 900
6517503
1 800
6517500
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.