Sven Kreuger blandteknik

842349

SVEN KREUGER (1891-1967): Motiv med rådhus, signerad samt daterad 1940, blandteknik (teckning och målning) på pannå, ca 26x33 cm

Konst, Teckningar

Sven Kreuger blandteknik

Budhistorik (7 bud)
6516276
850
6516549
6516276
750
6502250
700
6502250
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.