Papperskorg

842299

PAPPERSKORG, 1950/60-tal, teak, höjd ca 33, diameter 26 cm

Limrest, färgavskrap, slitage

Diverse

Hylla 3

Papperskorg

Budhistorik (17 bud)
6517015
6517168
6517015
1 400
6517165
1 300
6517015

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.