LENA BERGSTRÖM

842195

LENA BERGSTRÖM, "Pastillo Maxi", vas, för Orrefors, 2005, blåtonas glasmassa, limiterad upplaga om 400 ex varav denna numrerad 56/400, höjd ca 28,5, diameter ca 31 cm

Dedikation i botten, smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 13

LENA BERGSTRÖM

Budhistorik (4 bud)

6513259
6504083
6504079
6499808

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.