Bordspendyl empire

842135

BORDSPENDYL, empire, 1800-talets början, brännförgylld brons, vitemaljerad urtavla med romerska siffror märkt B & Cie, urhus i from av urna krönt med putto, höjd 38 cm, nyckel samt pendel finns

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordspendyl empire

Budhistorik (30 bud)
6508194
10 000
6508506
9 800
6508194
9 600
6508485
9 400
6508194
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.