Spegelbyrå 1900-talets första hälft

842110

SPEGELBYRÅ, 1900-talets första hälft, målad, reliefdekor, två dörrar varav en med bakomliggande lådor, sarg med låda, avsmalnande ben, vippbar fasettslipad spegel, höjd ca 166, 120x50 cm

Ålersrelaterat slitage, visst färgbortfall, ett skåp låst

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
6505244
6505229
6505243
950
6505229
900
6505242
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.