Pistol 1800-tal

841444

PISTOL, trol. Liège Belgien, ca. 1850-tal, längd ca. 20 cm

Slitage, renoverad

Vapen/Medaljer

Drottninggatan 36, Malmö

Pistol 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
6505628
6504040
1 400
6503297
1 300
6501744
6498740

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.