Armband pansarlänk Italien 18K guld

841223

ARMBAND, 18K guld, pansarlänk, Italien/Verona, 1970/80-tal, längd ca 21 cm, vikt 111,8 g

Minimalt slitage

Guld/Smycken, Armband, Selected

Budhistorik (24 bud)
6511090
42 000
6511067
40 000
6508641
39 000
6508515
38 000
6501241
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 024 EUR, 4 725 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.