Berndt Friberg

841009

BERNDT FRIBERG, vaser samt skålar, 4 st, miniatyrer, Gustavsberg, signerade undertill samt med studiohanden, höjd ca 2,5 - 9,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Diverse

Berndt Friberg

Budhistorik (20 bud)
6491471
6486670
3 800
6491470
3 800
6486670
3 600
6491469
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.