Vas Tobo

841002

ERICH & INGRID TRILLER, vas, egen verkstad i Tobo, stengods, spräcklig glasyr i gråblått och brunt, signerad Triller Tobo, höjd ca 19,5 cm

Ett nagg vid mynningen

Keramik/Porslin

Monter 13

Vas Tobo

Budhistorik (13 bud)
6504958
900
6505049
850
6504958
6504855
750
6504855
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.