Berndt Friberg

840995

BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 8 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Diverse

Monter 11

Berndt Friberg

Budhistorik (13 bud)
6505453
6502527
1 600
6499600
1 400
6491462
1 300
6491460

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.