Oidentifierad konstnär oljemålning

840884

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Jaktscen, signerad, olja på duk, ca 58x79 cm

Fack 61

Budhistorik (33 bud)
6507707
5 600
6507703
5 400
6498720
5 200
6507701
5 200
6498720
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.