Omega Armbandsur 18K 1980-tal

840369

OMEGA, armbandsur, 18K, 1980-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare förgylld flexilänk Speidel, ref nr. 1430, diam ca 33.5 mm, box original medföljer

Utgånget batteri. Gravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega Armbandsur 18K 1980-tal

Budhistorik (4 bud)

6504458
3 200
6490582
6487031
6485918

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.