Hagborg oljemålning

839298

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Fiskarfamilj i skymning, signerad Hagborg, olja på duk, 81x101 cm

Repor, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Hagborg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6506725
5 400
6499958
5 200
6491348
5 000

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.