Karl Axel Pehrson

839045

KARL AXEL PEHRSON (Sverige, 1921-2005): Fantasifullt landskap, färglitografi, signerad, daterad 75 samt numrerad 84/360, bildstorlek 21,5 x 27,5 cm.

Någpt gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Axel Pehrson

Budhistorik (14 bud)
6505336
950
6505406
900
6505336
850
6505403
6505336
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.