Vas Paprika Anna Lisa Thomson

839000

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", vas, delvis glaserat stengods, Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1019, höjd ca 34 cm

Keramik/Porslin, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Vas Paprika  Anna Lisa Thomson

Budhistorik (30 bud)
6506389
2 600
6506348
2 400
6503347
6506329
6503347
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.