Olle Pettersson oljemålning

838156

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): komposition med pallar, olja på duk, signerad och daterad 77, 72,5 x 64 cm.

Enstaka krackelyr.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6519572
2 600
6519530
2 400
6519530
6518973
450
6515975

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.