Hatthylla

837515

HATTHYLLA, 1970/80-tal, mässing samt teak, bredd 100 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Hylla 2

Hatthylla

Budhistorik (2 bud)

6517533
6515942

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.