Juha Soisalo serigrafi

837111

JUHA SOISALO (1941-2016): Komposition, signerad samt daterad -98, serigrafi, EA, 78x67 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juha Soisalo serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2020-11-22 kl 10:21
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200