Kristian Krokfors serigrafi

837099

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "trädgård 2", signerad samt daterad -96, serigrafi, tait. vedos IX/X, 42x29 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kristian Krokfors serigrafi

Budhistorik (20 bud)
Bud EUR
6505319
500
6505325
500
6505319
440
6505316
420
6505318

Slutpris EUR:
500
5 219 SEK, 587 USD
Utropspris EUR:
200