Charles Hippolyte André Olja på duk

836765

CHARLES HIPPOLYTE ANDRÉ, 1877-1913, Frankrike, Fransk stadsvy, olja på duk, signerad, ca 59x55 cm

Retuscher. Ram med något mindre avslag.

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (7 bud)
6503209
6503207
2 400
6502731
6502019
650
6501973
600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.