Dansmask

836714

DANSMASK, troligen Senufo-folket från västra Afrika, 1900-tal, höjd 43 cm

Skada med lagning, mindre avslag

Etnografica

Geijersgatan 14, Göteborg

Dansmask

Budhistorik (2 bud)

6504765
6489577

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.