Samling smycken och bijoux

836708

SMYCKEN OCH BIJOUX, delar i olika material, stil, storlek och utförande, bestående av halsband, broscher, delar i silver mm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, gravyr och udda delar kan förekomma.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Samling smycken och bijoux

Budhistorik (19 bud)
6505376
1 300
6505374
6505370
6505373
6505370
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.