Reino Hietanen litografi

836284

REINO HIETANEN (1932-2014) "Balladen", signerad samt daterad 2003, litografi, 34/80, 29x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Reino Hietanen litografi

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6486467
2020-11-17 09:55:50
30

2020-11-22 kl 10:18
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR: