Okänd konstnär olja på duk

835393

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor och fruktfat, olja på duk, signerad J B Dubois, 1900-tal, 53 x 67 cm.

Enstaka mindre krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär olja på duk

Budhistorik (1 bud)

6482731
2020-11-16 12:30:30

2020-11-18 kl 11:16
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.