Tony Gragg etsning

832934

TONY CRAGG (född 1949): Komposition, signerad, P.P, etsning, bladmått 47x63 cm

Tavelvagn 1

Tony Gragg etsning

Budhistorik (25 bud)
6416647
6416528
6416505
1 900
6415237
1 800
6415425
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.