Ritningshurts 1900-talets andra hälft

832647

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, björk, draghandtag i brun plast, 70, 95x70 cm

Brukslitage, fanérskador, sockel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Budhistorik (5 bud)
6416651
6416649
900
6416644
6416621
700
6416089
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.