Porträtt 1700-tal

832136

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kvinnoporträtt, omkring 1790, olja på duk, ca 40x32 cm

Något retuscherad

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Porträtt 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
6415926
6406752
6406751
1 800
6406749
6406748

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.