Hans Arnold färglitografi

831894

HANS ARNOLD (1925-2010): "Bananfisken", signerad Hans Arnold, färglitografi, 179/200, bildyta ca 36x52 cm

Tavelvagn 2

Hans Arnold färglitografi

Budhistorik (13 bud)
6407685
6405402
6407449
6405402
850
6407447

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.