Racer herrcykel

831668

CYKEL, herr, racer, 1970-tal, Champion 10 Speed Racer, reynolds ram, Campagnolo sadelstolpe, shimano 600 växlar, Brooks lädersadel, Zeus drev, mavic fälgar

Bruksslitage

Diverse

Rum 8

Racer herrcykel

Budhistorik (4 bud)

6397508
3 800
6396604
6393936
2 800
6381940

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.