Jaques Zadig olja

831656

JAQUES ZADIG (född 1930): Stilleben, signerad Zadig, olja på duk, ca 80x55 cm

Tavelvagn 3

Jaques Zadig olja

Budhistorik (8 bud)
6400587
750
6400646
700
6400587
650
6400644
600
6400587
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.