Karl Bergman oljemålning

831628

KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, ca 80x140 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (19 bud)
6407442
3 400
6407440
3 200
6407437
6407434
2 800
6407426
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.