Jordglob 1900-talets första hälft

831555

JORDGLOB, Svenska Bokhandelscentralen, utarbetad av Dr Neuse för handel, hem och skola, fot i trä, höjd ca 63 cm

Smärre ytskador på glob, slitage på fot

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (11 bud)
6404689
6406897
6404689
6404686
650
6403291
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.