Dekorelement

831207

DEKORELEMENT, 2 st, 1700/1800-tal, skuren ek, höjd ca 50x20 cm vardera

Skador

Diverse

Rum 7

Dekorelement

Budhistorik (5 bud)
6407096
500
6407417
450
6407096
6404162
6382839

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.