M Pyk

831164

MADELEINE PYK, (född 1934): Torget, signerad M Pyk, färglitografi, bladmått ca 83x62 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

M Pyk

Budhistorik (14 bud)
6416609
6412982
1 900
6412982
1 600
6414853
1 600
6412982

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.