Omega Geneve herrarmbandsur

831140

OMEGA, armbandsur, Genève, stål, automatisk, grön urtavla, plexiglas, datum, stavindex, läderarmband ej orginal diameter ca 37 mm

Bruksslitage, smärre repor, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Omega Geneve herrarmbandsur

Budhistorik (3 bud)

6411559
4 400
6411556
3 200
6394873

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.