Modellbåtar 1900-talets andra hälft

831032

MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, i form av segelbåtar, trä, höjd ca 58-108 cm, längd ca 60-103 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
6416768
950
6416664
900
6415874
850
6404552
6415873

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.