Matgrupp Gustaviansk stil 7 dlr

830983

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bestående av: 6 stolar modell Axet, matbord, bordets höjd ca 74 cm, längd ca 140 cm, bredd ca 100 cm, 2 iläggsskivor vardera, mått ca 48 cm, sitthöjd 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (19 bud)
6407665
3 400
6407657
3 200
6407588
6407588
2 800
6407646
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.