Georg Von Rosen oljemålning

830914

GEORG VON ROSEN (1843-1923): Insjölandskap, signerad och daterad G.V.R 1889, olja på duk, 20,5x27 cm

Färgbortfall i marginalen

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Georg Von Rosen oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6407078
950
6406562
900
6407076
900
6406562
850
6403113

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.