James Cambell Noble oljemålning

830881

JAMES CAMBELL NOBLE (1846-1913): Fiskare, signerad och daterad J.C Noble 1876, olja på duk, 75x62 cm

Duklagning, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (2 bud)

6403625
6380433

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.