Äldre brev 1700- samt 1800-tal

830868

BREV, 2 st, 1 daterat 1807 samt 1 daterat 1795, troligen rörande fastighetsaffärer, höjd ca 32 cm

Slitage, revor

Böcker/Kartor, Handskrifter, autografer

Monter 4

Budhistorik (1 bud)

6411335
2020-10-28 11:04:07

2020-10-29 kl 20:55
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.