Adrian Van Arkel

830862

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 317/330 respektive PT, färglitografier, ca 60x40 cm

Ej examinerade ur ramar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 26

Adrian Van Arkel

Budhistorik (2 bud)

6410380
6390179

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.