BERT HÅGE HÄVERÖ

830803

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): skärgårdsmotiv, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 90/450, färglitografi, bildmått ca 53x40 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 38

BERT HÅGE HÄVERÖ

Budhistorik (16 bud)
6416619
6416626
6416619
950
6416623
900
6416619
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.