TOMAS MANDEL

830778

TOMAS MANDEL (född 1923), "Fjellgatan 20 på gården" signerad T. Mandel, olja på duk, ca 50x60 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 35

TOMAS MANDEL

Budhistorik (3 bud)

6416517
6405258
6394230

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.