Axel Wallert akvarell

830426

AXEL WALLERT (1890-1962): Motiv med kvinna vid staffli, signerad och daterad Wallert 1941, olja på duk, ca 50 x 38 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Axel Wallert akvarell

Budhistorik (3 bud)

6390555
6402412
6390555

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.