Lampa för utomhusbelysning

830422

LAMPA, för utomhusbelysning, (saknar stång) 1900-talets mitt, skärm i gul plast, tak i koppar, höjd ca 53, diameter 72 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 6

Lampa för utomhusbelysning

Budhistorik (10 bud)
6416478
700
6414345
650
6416475
650
6414345
600
6416473
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.