Lars Jonsson

830375

LARS JONSSON, Ågesta i vinterskrud, olja på pannå, signerad, daterad 17.1.72, bildmått 33x41 cm

Smärre fläck vid kant

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Jonsson

Budhistorik (6 bud)
6414786
2 600
6414785
2 400
6414784
6408994
6408993
850

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.