TIMO SOLIN

830371

TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, daterad 08, blandtenik, ca 30x44 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 37

TIMO SOLIN

Budhistorik (2 bud)

6396317
550
6380991
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.