Linnea Larsson

830315

LINNEA LARSSON (född 1964); Stilla hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x60 cm

Tavelvagn 2

Linnea Larsson

Budhistorik (16 bud)
6391613
3 400
6391610
3 200
6391604
6391598
2 800
6391596
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.