Soffa rokokostil

830257

SOFFA, 1900-talets mitt, rokokostil, sitthöjd ca 42, längd 160 cm

Slitage, revor, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 19

Soffa rokokostil

Budhistorik

2020-10-24 kl 15:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.